detské piesne nielen pre dospelých

Roman Dovala

Krčméryho 7, Badín
0905 75 76 72
dovala.roman@gmail.com

O NÁS

Najnovšie nahrávky sledujte na našom YouTube Podľa Božej mapy

Videoklipy našich piesní

Ukážky z vianočného CD

OBJEDNÁVKA CD

        

Nie vždy sa nám chce pomáhať iným, dokonca ani vtedy, keď nás to nebolí. Myslíme, že vždy by mal pomôcť niekto druhý alebo že nemôžeme suplovať kompetencie štátu. Ale takto to nefunguje. Aj preto vznikajú nadácie, kampane, ktorých cieľom je pomáhať slabým, pomáhať  znovuvzlietnuť krídlam zlomeným. Na podporu kampane Na kolesách proti rakovine vznikla táto naša pesnička, ktorá sa volá Na kolesách a budeme veľmi radi, ak poteší tých, ktorí bojujú s nemocou a ak pripomenie tým, ktorí sú zdraví, že môžu byť užitoční a my veríme, že budú. Vďaka!

Okrem našich koncertíkov ponúkame pre cirkevné zbory, zborové podujatia a detské tábory naše

MEGABUBLINové predstavenie a zábavu s bublinkami

 

"a nik vám nevezme vašu radosť" J 16, 22
 

  

 

... a nové pesničky neustále vznikajú pre rôzne príležitosti...

 

Hľa, rytierstvo 

Slovo telom sa stalo 

V Káne Galilejskej 

100-nožka 

SOĽ ZEME 

PÍSMENKÁ 

EZECHIEL 

HORIACI KRÍK 

 MILOVANÍ  

Tŕňová koruna 

NA KOLESÁCH   

V MAMINEJ DLANI 

ZELENÁ ŠKOLIČKA 

VIANOČNÁ PESNIČKA   

 

"Veľmi rád zbieram ovocie tónov v hudobnom sade mojej mysle a srdca. Jednotlivé tóny ukladám do košíka upleteného zo strún mojej starej gitary. No a zvyčajne do košíka padne aj chrobáčik, ktorý vyvŕta pár veršov. Tie verše nesú pre mňa vzácne posolstvo. Nuž, a potom sa zo mňa stáva človek, ktorý si uvedomí, že má veľkú milosť v možnosti priniesť pesničku ľuďom, ktorých si vážim a pre ktorých sa tu popletám na cestách života." 

Mgr. Roman Dovala, ev. a.v. farár

Naše koncerty môžu sprevádzať i mega bublinky

Podmienky TU

K začiatku školského roka... PÍSMENKÁ...